دسته بندی ها :

روش خرید اسباب بازی و بدلیجات از فروشگاه پیام کالا:

ابتدا جهت خرید اینترنتی انواع محصولات ما شامل اسباب بازی ماشین، موتور، هواپیما، تانک، لگو، بدلیجات شامل: انگشتر، حلقه، سولیتر، گردنبند، پلاک، دستبند، پابند، بندانگشتی و … بهتر است در سایت عضو شوید.

سپس محصولات خود جهت خرید اینترنتی را به سبد محصولات خود اضافه کنید. نرخ پست فعلا بصورت نرخ ثابت 6500 تومان در نظر گرفته شده است. در صورت لزوم قبل از تکمیل فرآیند خرید اینترنتی از فروشگاه پیام کالا سبد خرید خود را مورد بازنگری قرار دهید.

در مرحله آخر از فرآیند خرید اینترنتی وارد قسمت پرداخت شده و با استفاده از درگاه مورد نظر خود عملیات خرید را تکمیل کرده و کدرهگیری خود را یادداشت نمایید.

*** هرگز در هنگام خرید اینترنتی از دکمه بازگشت مرورگر استفاده نکنید.***

در انتها به سایت ما برگردید، اگر قبل از خرید در سایت عضو شده باشید پس از خرید میتوانید فاکتور خرید و مراحل بسته بندی و ارسال سفارش خود را از قسمت حساب کاربری من در سایت پیگیری کنید.

سفارشات اولین روز کاری بعد از خرید شما از طریق پست سفارشی ارسال شده و کدرهگیری پستی برای شما از طریق SMS ایمیل و قسمت حساب کاربری من در سایت ارسال میشود.

شما میتوانید از طریق سایت پست جمهوری اسلامی ایران وضعیت مرسوله خود را پیگیری کنید.

وبسایت رهگیری پست : http://newtracking.post.ir

لطفا پیشنهادات و انتقادات و مشکلات احتمالی در سایت را با ما از طریق فرم پیشنهادات و انتقادات در قسمت پایین سایت، یا شماره موبایل 09012030022، یا ایمیل Payam0228@gmail.com در میان بگزارید. 

آدرس اسنستاگرام : https://www.instagram.com/payamkala.ir

آدرس تگرام : https://t.me/payamkalair

با سپاس