خرید اینترنتی چای

مدیر ارشد تحریریه مدیر ارشد تحریریه
83 بازدید
خرید اینترنتی چای

بلاخره پس از مدت ها سوپرمارکت آنلاین فروشگاه اینترنتی پیام کالا هم راه اندازی شد!

 

 

چکیده این مقاله: ما در این مقاله سعی کردیم به نوعی به شکل مخلوط از خرید اینترنتی و چای صحبت کنیم و هدفمان از بیان این سخنان این بود که با مفهومی عمیق و مهم چون خرید اینترنتی چای آشنا شویم. در این بحث دید ما کمی کلی تر بود و در بین راه به سایر فروشگاه های اینترنتی نیز گریزی زده ایم.

 

خرید اینترنتی چای از فروشگاه پیام کالا، نیازی قدیمی با راهی جدید

همانطور که مشاهده کردید بلاخره پس از مدت ها طبق درخواست مشتریان و ایجاد زیرساخت ها لازم،توانستیم سوپرمارکت آنلاین پیام کالا را راه اندازی کنیم.شما عزیزان از این ببعد میتوانید بهترین مواد خوراکی و با کیفیت را از ما در بخش خوراکی ها تهیه کنید.

سوپرمارکت پیام کالا ، شامل چه مواردی می شود:

  • انواع برنج ایرانی ( میتوانید محصول ” برنج فوق اعلا هاشمی ” را مشاهده کنید )
  • انواع چای ایرانی ( میتوانید محصول ” چای شکسته ممتاز نادری ” را مشاهده کنید )
  • انواع حبوبات،بادام زمینی،فندق و به طور کل تمامی مواد غذایی لازم برای شما عزیزان فراهم گردیده است.

 

چای احتمالا از قدیمی ترین نوشیدنی هایی است که در بین ایرانیان از محبوبیت ماورایی برخوردار است. در حقیقت در ایران بعد از آب بیشترین مصرف مربوط به چای می باشد. درست برعکس بسیاری از نقاط دنیا که قهوه را بعد از آب دوست می دارند، ایرانیان با قهوه چندان میانه خوبی ندارند و چای را بیش از آن دوست می دارند.حال در دورانی که راه های جدید برای تهیه مایحتاج ما وجود دارد، خرید اینترنتی چای نیز توانسته کم کم جای خود را باز کند. در ادامه علت آن بیشتر بررسی خواهیم کرد و خواهیم گفت که چگونه شده است که خرید اینترنتی چای توانسته موفقیت های زیادی را برای تجارت چای به همراه بیاورد.

 

در این مسیر ما با دو مفهوم روبرو هستیم. اول چای و سپس خرید اینترنتی. اگر ما بتوانیم هر کدام از این دو مفهوم را درست تعریف کنیم و درست آن ها را بررسی کنیم می توانیم سراغ خرید اینترنتی چای برویم و مفاهیم گفته شده را در آن بررسی کنیم و بدانیم که در این پیوند، چه اتفاقاتی رخ داده است.

 

منتها قبل از شروع بحث بهتر است بگوییم که چای در ایران سابقه طولانی دارد ولی این بدین معنی نیست که چای مانند امروز در دسترس همگان باشد و به وفور در هر کوچه و برزنی یافت نمی شد. بلکه در گذشته چای نوشیدنی اعیانی بوده است و تنها خان و خانزاده ها توانایی مصرف آن را داشته اند. حال از این معنی اتفاقات جالبی در تاریخ افتاده است که در زندگی اجتماعی امروز ما بسیار تاثیر گذار بوده است. یکی از آنها همین داستان چای و قند دادن در مراسم و مقید به تعارف چای در مرحله اول پذیرایی است. چرا که همانطور که گفتیم چای، نوشیدنی برای عزیز کردگان بود و از این رو با تعارف چای ناخودآگاه این چنین معنی می شود که مهمان عزیز، شما عزیز کرده هستید.

 

 

خرید اینترنتی چای و تشخیص چای

خرید اینترنتی چای

در خرید اینترنتی چای از فروشگاه پیام کالا و به طور کلی در هر نوع خریدی، باید بدانیم چایی چه انواعی دارد و هر کدام از این انواع چایی چه طعم و بویی دارد و از طرف دیگر هر چایی برای مصرف مشخصی می باشد و هر کدام از این انواع چای ها در جاهای مختلف کاشت و برداشت شده اند. در حقیقت چای یک دنیای عظیم و بزرگی دارد که مسلما نمی توان در یک مقاله از آن صحبت کرد.

 

در این مقاله تمرکز اصلی ما بیشتر بر روی خرید اینترنتی چای می باشد. از این رو با کمی فیلتر سراغ تعاریفی می رویم که تنها در خرید اینترنتی چای به درد ما بخورد و چای را از این منظر نگاه خواهیم کرد. در مقاله ای دیگر به طور تخصصی از خود چای و انواع مختلف آن صحبت خواهیم کرد و به شکل ریز درباره هر کدام بحث می کنیم.

 

اما آن چیزی که در خرید اینترنتی چای می تواند بسیار مهم به نظر بیاید، این است که ما در این خرید اینترنتی چای هیچ گونه دسترسی نسبت به تست بو و شکل چای نداریم. از طرف دیگر این اتفاق جدیدی نیست. چرا که امروزه کمتر دیده می شود که چای چه در خرید اینترنتی چای  و چه در بازار واقعی، به شکل خارج از بسته بندی فروخته شود.

 

از این رو عموما ما این مشکل شناخت به شکل دستی را  داریم و در مرحله خرید چه خرید اینترنتی چای  و چه سایر انواع خرید، شناخت بو و شکل انواع چای چندان به درد ما نمی خورد و می توانیم از این شناخت در مرحله بعدی، یعنی مرحله تست اعتماد به آن فروشگاه خرید اینترنتی چای و یا آن برند، استفاده کنیم. حال در ادامه راه های این تشخیص در خرید اینترنتی چای را خواهیم گفت. بنابراین با ما همراه باشید که نکات خوبی در این مقاله گفته خواهد شد.

 

 

دم کردن چای بهترین راه کشف کیفیت در خرید اینترنتی چای

نه تنها در خرید اینترنتی چای بلکه در حالت کلی بهترین و شاید تنهاترین راه تشخیص کیفیت یک چای، دم کردن آن می باشد. در حقیقت شاید بزرگی دانه ها، سیاهی آن و بو و میزان خشکی چای همه شاید بتوانند کمی در اعتماد ما تاثیر گذار باشند. اما هر چای تقلبی با رنگ طبیعی می تواند این ویژگی های ظاهری و بو را داشته باشد.

 

بنابراین تنها چیزی که می تواند ما را در این مسیر کمک کند و باعث شود که بر کیفیت یک چای صحه بگذاریم یا بدانیم که این چای تقلبی است. از این رو در خرید اینترنتی چای و یا سایر خرید ها چگونه می توانیم قبل از خرید  نسبت به کیفیت چای پی ببریم؟

 

در حقیقت شاید راه حل خاصی برای این مسیر وجود نداشته باشد. از این رو باید راه پدران خود را پیش بریم. آن ها در این موارد معمولا یک بار به مقدار  کم از آن جنس می خریدند و سپس بعد  از پختن آن و یا دم کردن آن، تصمیم می گرفتند که این محصول خریداری شده آیا کیفیت لازم را دارد یا خیر؟

 

در حقیقت این روش با وجود ریسک 50 درصدی که دارد شاید چندان معقول به نظر نیاید اما در مواردی که دیگر راهی نداریم و تنها راه حل ما امتحان آن به صورت پخت و یا دم می باشد بنابراین باید سعی کنیم این ضرر را کم کنیم و آن 50 درصد را در حجم بسیار پایین امتحان کنیم. با این حال این اتفاق در خرید اینترنتی چای نیز چندان به صرفه نمی باشد.

 

چرا که هزینه پستی و … نیز بر این ضرر بالقوه ما اضافه می شود و ممکن است کمی برای ما اذیت کننده باشد. بنابراین در خرید اینترنتی چای، نه می توانیم چای را دم کنیم و نه صرفه اقتصادی دارد که آن را برای تست سفارش دهیم و نه می توانیم به تصاویر داده شده تکیه کنیم. بنابراین این مشکل را در خرید اینترنتی چای چگونه می خواهیم حل کنیم؟

 

اعتماد، کلیدی در خرید اینترنتی چای

خرید اینترنتی چای

ظاهرا در خرید اینترنتی چای اکثر راه ها برای ما بسته می باشد و ما راهی جز اعتماد نداریم. از این رو تا اینجا یک به هیچ به نفع بازار واقعی و کسبه ها می باشد. چرا که در داستان اعتماد مغازه ای که می بینیم با فروشنده ای که می شناسیم بیشتر واقعی تر است تا برای خرید اینترنتی چای با فروشگاهی که تنها یک صفحه اینترنتی است و فروشنده ای که به هیچ روی دیده نمی شود.

 

از این رو نه تنها فروشندگان در خرید اینترنتی چای بلکه تمام فروشگاه های اینترنتی، سعی می کنند با دادن امتیازهای ویژه نسبت به فروشگاه های واقعی نتیجه را برعکس کنند. این مراحل اعتماد سازی در نهایت باید به این منجر شود که خریدار به ضرر ناشی از آن فکر نکند و به نوعی باید بفهمد که اگر ضرر کند فروشنده نیز در این ضرر او سهیم خواهد بود و اگر نتواند ضرر وقتی او را بپردازد، حداقل می تواند از لحاظ مالی این اطمینان را به او بدهد که پول و سرمایه اش بر خواهد گشت.

 

این مراحل اعتماد سازی در خرید اینترنتی چای می تواند شامل این موارد باشد که اولا ضمانت اصل بودن کالا وجود داشته باشد. یعنی صاحب این فروشگاه حال به هر نحوی، پی به این داستان برده است که این چای یا هر وسیله ی دیگر اصل می باشد. این اتفاق هم برای  خریدار و هم برای فروشنده می تواند بسیار مهم باشد.

 

دلیل آن برای خریدار در خرید اینترنتی چای بسیار واضح و مشخص است اما برای فروشنده اعتبار از هر چیزی بیشتر ارزش دارد. از این رو می خواهد با  در بازار و در دل مشتریان خود اعتبار داشته باشد به قدری این اعتبار بالا باشد که با شنیدن نام فروشنده، و فروشگاه اینترنتی دیگر نیازی به تست و آزمایش محصول نباشد.

 

 

ادامه اعتماد سازی در خرید اینترنتی چای

اما دنیای تجارت الکترونیک دنیای چندان ساده و راحتی نمی باشد. در این دنیا بسیار بسیار رقیب وجود دارد و این رقبا هستند که برای بقا در این دنیای بی رحم باید امکانات و ویژگی های بیشتری را فراهم کنند تا با آن ها بتوانند مشتری خود را جذب کنند. از این رو تنها ضمانت اصل بودن کالا نمی تواند برای مشتری جذاب باشد.

 

حال بگذریم از این که هیچ بقالی نمی گوید که ماست من ترش است. ضمانت باز پس گیری کالا یکی از آن مواردی است که باعث می شود فرد و مشتری این اعتماد را در خرید اینترنتی چای داشته باشد که اگر چای مطابق خواسته او نبوده باشد و در اصل بودن آن شکی وجود داشته باشد، شرکت و فروشگاه آن را باز پس گیری می کند.

 

البتنه در مواردی این چنین مانند چای کمتر فروشگاهی دست به ریسکی این چنین می زند که این کالا را به شکل ضمانت بازگشت بفروشد. چرا که بعد از باز شدن چای دیگر آن چای برای بار دوم قابل فروختن نخواهد بود و اگر مشتری در تشخیص خود اشتباه کرده باشد یا صرفا از روی سلیقه طعم چای را نپسندیده باشد شرکت متحمل ضرر خواهد شد.

 

اما بهترین راه حل در این زمینه را می توان در صحبت ها و نظرات مردم جست و جو کرد. در حقیقت مردم، راستگوترین کارشناسان هستند. چرا که هیچ سود و هیچ ضرری در این سخنان خود نمی بینند و تنها نظر واقعی خود را می گویند، نظری که مبتنی بر تجربه می باشد و این بهترین راه برای کشف سره از ناسره در محصولات است.

 

البته به شرطی که خود فروشنده نیز با با دیدن برخی نظرات مخالف ناراحت نشود و نخواهد که این نظرات منفی را پاک کند. همیشه این را یادتان نگه دارید که هیچ چیز نه صد در صد خوب و نه صد در صد بد می باشد. بنابراین اگر در سایتی مشاهده کردید که همه نظرات خوب بود، کمی به آن سایت شک کنید.

 

 

مزیتی که خرید اینترنتی چای دارد

خرید اینترنتی چای

تا اینجای بحث بیشتر ما درگیر این موضوع بودیم که یک چای خوب را بتوانیم در فروشگاه اینترنتی بخریم. در حالی که همین کار را می توانیم به راحتی و با اطمینان بیشتر از فروشگاه های حضوری و واقعی خریداری کنیم. بنابراین لزوم این خرید اینترنتی چای چه می تواند باشد و بهتر بگوییم، خرید اینترنتی چای چه مزیتی نسبت به خرید واقعی و حضوری دارد؟

 

در حقیقت شاید بتوان اولین ویژگی مهم و مزیت عالی برای این نوع خرید را باز بودن دست مشتری دانست و در حقیقت مشتری می تواند ساعت ها در این فضای مجازی بچرخد و انواع چای و محصولات را ببیند و آن ها را با یکدیگر مقایسه کند. بدون آن که حضور فروشنده آن را آزار دهد. از طرف دیگر در یک فروشگاه واقعی و حضوری، تعداد محدودی محصول وجود دارد ولی در یک سایت فروشگاهی معمولا این محصولات از تنوع بیشتری برخوردار است. از این رو انتخاب در آن بسیار راحت تر و بهتر خواهد بود.

 

مزیت بعدی  را می توان در شفاف بودن قیمت ها دانست در حقیقت مشتری از همان ابتدا که محصول را می بیند قیمت آن را نیز مشاهده می کند. این قیمت را می تواند با قیمت سایر محصولات مقایسه کند و یا با قیمت دنیای واقعی مقایسه کند و بدون چانه زدن اعصاب خوردی از کم و زیاد کردن قیمت محصول، خرید خود را انجام دهد.

 

علاوه بر آن، برخی مواقع وجود تخفیف ها و فروش های ویژه این خرید را جذاب تر می کند.  برخی از سایت ها برای این که جذب مشتری خود را در یک سطح بالا نگه دارند، مواردی همچون نگرفتن هزینه پست و یا دادن امتیازهایی برای گرفتن تخفیف در خرید های بعدی را اضافه کردند. اقداماتی که در فروشگاهی محلی خودمان کمتر شاهد آن هستیم.

 

نحوه ی خرید محصولات خوراکی از پیام کالا

همانگونه که در سایر مقالات پیام کالا گفته ایم، شما برای خرید محصولاتمان همچون ماشین فلزی ، لگو اسباب بازی و دیگر محصولات موجود،چندین روش مختلف دارید که در ادامه خدمتتان توضیح داده شده است:

  • خرید اینترنتی: که رایج ترین روش پرداخت و تهیه ی محصولات در فروشگاه ما است.
  • خرید حضوری: که برای این منظور میتوانید به صفحه ی ” تماس با ما ” مراجعه کرده و آدرس ما را جهت خرید حضوری بیابید.
  • خرید از طریق کارت به کارت: که مخصوص کسانی بوده که اعتماد کمتری به خرید های اینترنتی دارند!

 

سخن آخر در خرید اینترنتی چای از فروشگاه پیام کالا

خرید اینترنتی چای

ما در این مقاله سعی کردیم به نوعی به شکل مخلوط از خرید اینترنتی و چای صحبت کنیم و هدفمان از بیان این سخنان این بود که با مفهومی عمیق و مهم چون خرید اینترنتی چای آشنا شویم.

 

در این بحث دید ما کمی کلی تر بود و در بین راه به سایر فروشگاه های اینترنتی نیز گریزی زده ایم. مهمترین سوالی که در این مقاله بررسی کردیم این بود که چگونه می توانیم کیفیت یک چای را در این خرید، تضمین کنیم و خیالمان از بابت این راحت باشد.  در پاسخ به این سوال از سنت و از روش های معمول شروع کردیم و به اعتماد رسیده ایم، و در آخر نیز علت این اعتماد را بیان کردیم و در این علت مزیت های خرید اینترنتی چای را بیان کردیم تا بگوییم که این خرید می تواند یک خرید پر سود برای ما باشد.

دسته بندی اسباب بازی اسباب بازی و کودک خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی مواد غذایی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

8588+ محصولات
10198+ سفارشات تکمیل شده
2142+ کاربران
1259+ مطالب وبلاگ

درباره ما

فروشگاه اینترنتی پیام کالا از سال 1394 در زمینه ی فروش اسباب بازی ، ماکت ماشین فلزی ، ماکت موتور سیکلت ، تانک ،اسباب بازی کامیون ، لگوئ ، تفنگ اسباب بازی ، اسباب بازی فکری ، بدلیجات ،لوازم جانبی کامپیوتر و لوازم خانگی کوچک فعالیت دارد.

یادآوری چند نکته …

در حال حاضر ساعت کاری و پاسخگویی به تماس و واتساپ ما در روزهای کاری ساعت 9 الی 21 بصورت یکسره است. در روزهای جمعه قبل از مراجعه حضوری تماس بگیرید. شماره های تماس :

021-65559976 ، 09012030022 ، 09012030044

09190628011 ، ((واتساپ 09012030011))

(موجودی و قیمت محصولات سایت بروز است)

مجوزها

logo-samandehi
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت